poniedziałek, 23 marca 2015

Pokój Anny / Magazyn Histeria

Uprzejmie informuję, że w sieci pojawił się nowy numer Magazynu Histeria, w którym można przeczytać, obok wielu świetnych tekstów młodych i zdolnych twórców, wspomniane już przeze mnie nowe opowiadanie pt. Pokój Anny. Dziękuję uprzejmie histerycznej redakcji za zaproszenie i możliwość zaprezentowania nowego tekstu. Mam nadzieję, że nie zaniży poziomu całej publikacji.

Magazyn Histeria do pobrania

3 komentarze:

  1. Nie jest dziełem przypadku osoba Wojciecha Guni w charakterze Gościa Specjalnego jubileuszowego numeru. Nie jest dziełem przypadku opinia zachwytu nad Pokojem Anny zawarta we wstępie do numeru przez redakcję. Również nie przez przypadek do planowanych 10 opowiadań numeru dołączono 11 opowiadanie; Stefana Grabińskiego. Redakcja w tym szczególnym numerze zebrała opowiadania dwóch najlepszych pisarzy weird fiction jakich wydał ten kraj. To mój krótki komentarz na temat zaniżania poziomu numeru...old weirdman.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję. To była nieco fałszywa skromność z mojej strony, ponieważ gdybym miał choć cień podejrzenia, że tekst jest słaby (a naprawdę, wobec własnego pisania jestem bezlitosny i gdześ po dyskach pląta się całkiem sporo kawałków, które uznaję za zbyt słabe, aby je pokazać światu), to po prostu bym go nie wysyłał i podziękował za propozycję (pisania na zamówienie nie zamierzam się podejmować).

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten tekst to ozdoba numeru.

    OdpowiedzUsuń