poniedziałek, 14 lipca 2014

Powrót już dostępny

Po dłuższej przerwie (pesymiści też jeżdżą na wakacje) dwie informacje - Powrót jest już dostępny w sklepie wydawnictwa Agharta. Przy okazji ukazania się książki uciąłem sobie pogawędkę z Pawłem Mateją z portalu Carpenoctem.pl - można ją przeczytać klikając tutaj.

2 komentarze:

  1. Bardzo interesująca ta "pogawędka",tworzy bardzo ciekawy duet z wywiadem jaki Pan sam przeprowadził niedawno z Ligottim. Dla mnie to DUŻO więcej niż wywiad. Cały dzień o tym myślałem. Ma Pan bardzo ciekawe spojrzenie na weird fiction.Sposób tworzenia opowiadań również-mówiąc łagodnie-bardzo mi imponuje. Pana poglądy na literaturę,zwłaszcza weird fiction niesamowicie ciekawe. Tworzy Pan jakąś nową jakość w tej literaturze i to jest naprawdę intrygujące i cieszy,że ten gatunek wciąż się rozwija. Jestem przekonany-i z pewnością nie tylko ja-że idzie Pan słuszną drogą twórczą. Z poważaniem-old weirdman.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję! Nie jestem zwolennikiem udzielania wywiadów przez twórców, ale takie sa wymogi czasów, więc chciałbym, aby wywiad był również kawalkiem ciekawej lektury. Jeżeli to się udało, to mogę sie tylko cieszyć.

    Pozdrawiam,
    W.G.

    OdpowiedzUsuń