niedziela, 15 czerwca 2014

"Powrót" - w przyszłym tygodniu

Zapowiadana przeze mnie jakiś czas temu książka, Powrót, trafiła właśnie do drukarni. Fizycznie będzie w przysżłym tygodniu - więcej informacji juz niebawem na stronie wydawnictwa Agharta. Pozwole sobie przypomnieć: Powrót to 13 opowiadań utrzymanych w konwencji weird, które wypluwałem z siebie przez ostatnie 5 lat. Kilka tekstów w wersjach surowych wisi na tej stronie, więc jeżeli komuś podoba się to, co na blogu, to książka powinnia przypaść mu do gustu, jak komuś się nie podoba, to Powrót nie spodoba się tym bardziej. Poniżej ostateczna wersja okładki i dwie ilustacje ze środka (przygotowała je Kaja Kasprowicz):

3 komentarze:

 1. Pierwszy polski,powojenny,autorski zbiór opowiadań weird fiction. Przed wojną wydawał Grabiński,Sosnkowski a teraz Pan. Gratuluję. Nie da się ukryć,że dla wielbicieli weird fiction to absolutnie wyjątkowa publikacja i myślę,że z czasem stanie się kultową. old weirdman

  OdpowiedzUsuń
 2. Wreszcie, wreszcie!
  Przyznam, że troszkę już zwątpiłem, czy się w końcu doczekam - na stronie Agharty wciąż pusto, tutaj też cisza. Ale dziś - świetna wiadomość, bardzo się cieszę!
  Artur K.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że książka nie zawiedzie Waszych oczekiwań - i bardzo się cieszę, że ktoś na nią czeka:)

  W.G.

  OdpowiedzUsuń