czwartek, 20 listopada 2014

Ogłoszenia parafialne CD

W sieci pojawiły się kolejne recenzje Powrotu:
SalonDecadence
Artofreading

Postanowiłem dorobić podstronę poświęconą Powrotowi - widzicie ją na dole po prawej. Będę tam archiwizował to, co na temat książki napisano w Internecie. Dobrego i złego. Ciepłego i zimnego. Dla ułatwienia.

Dziś formalna premiera Teatro Grottesco Thomasa Ligottiego. Niestety, cień i ciemność zaatakowały stronę Okultury, która ma problemy techniczne. Tak bywa. Rzeczy niespodziewane i negatywne zawsze przytrafiają się w najgorszym możliwym momencie. Niemniej, złożone do tej pory zamówienia są "bezpieczne" i będą realizowane już od jutra. Warto dodać, że wbrew wszelkim przewidywaniom, Teatro Grottesco zaliczyło, wedle słów Darka Misiuny, najlepszy start w historii książek Okultury. To cieszy i mam nadzieję, że tendencja się utrzyma.

Trzecia sprawa: wiem, że publikuję tu stosunkowo rzadko, natomiast w najbliższym czasie może zdarzyć się, że będę publikował jeszcze rzadziej. Wynika to z tego, że a) piszę artykuł o Ligottim do "Nowej Fantastyki" (osobno, na potrzeby bloga, chcę też napisać tekst zawierający kwestie, które omawiałem na prelekcji poświęconej Ligottiemu podczas KFASONU) b) chcę wreszcie dokończyć powieść (niezbyt długą) Nocna straż c) wypchnąć z głowy kilka opowiadań. Dwa nowe teksty (Pokój Anny i Raport z placu budowy) są już zresztą skończone i teraz przechodzą przez etap krytycznych czytań zaufanych osób (zresztą, jeżeli ktoś chce rzucić okiem na wersje robocze - nie ma sprawy). Później redakcja i zobaczymy co dalej. Jak znam siebie, to pewnie i tak wyjdzie mi z tych planów coś zupełnie innego.

1 komentarz:

  1. Bardzo dobry pomysł z tą podstroną poświęconą "Powrotowi" i jego recenzjom;wszystko w jednym miejscu do przeglądu. "Złych" recenzji nie ma i wierzę,że dopóki czytelnicy starają się być uczciwi w ocenie to ich po prostu nie będzie. Gratuluję artykułu do "Nowej Fantastyki",idealnie,że to Pan go pisze. Wspaniale też,że kończy Pan powieść! Już teraz deklaruję chęć zakupu! old weirdman

    OdpowiedzUsuń